Verslo angelams

Verslo Angelas – privatus asmuo, pasirengęs investuoti į pasirinktą bendrovę dalį savo kapitalo ir su šios bendrovės vadovais dalintis asmenine verslo patirtimi. Verslo Angelu gali būti ir bendrovė, vienijanti keletą Angelų, arba bendrovė, nusprendusi investuoti į su tiesiogine jos veikla mažai susijusį, bet jos vertinimu, perspektyvų verslą ir šiam verslui prižiūrėti galinti skirti dalį savo žmogiškųjų resursų.

Bendras Verslo Angelo ir Fondo tikslas – investuoti ir uždirbti grąžą.

Verslo Angelas su Fondu investuoja lygiomis dalimis. Kiekvieno jų investuojama suma – nuo 50 000 iki 600 000 eurų. Verslo Angelas gali investuoti daugiau nei Fondas ir atitinkamai įgyti teisę valdyti didesnę nei Fondui priklausančią bendrovės akcijų paketo dalį.
Rekomenduojame, kad investuotojas galėtų dalį savo laiko skirti darbui su bendrovės vadovais.

Verslo Angelas ir Fondas bendrai sieks įgyti 50% akcijų paketą (kiekvienam po 25% akcijų), tačiau gali būti įsigyjami akcijų paketai nuo 5 iki 100%.

Jei nusprendėte tapti Verslo Angelu, prašome užpildyti anketą(anketa atsisiuntimui) ir atsiųsti ją el. paštu info@afund.eu.

Jei esate Verslo Angelas ir turite verslo idėją, kuriai ieškote papildomo investuotojo, prašome atsiųsti verslo planą el. paštu projektai@mesinvest.lt.

Jei norėtumėte gauti daugiau informacijos apie investavimą su Fondu, susisiekite su mumis tel. 8 (5) 249 7077 arba el. paštu info@mesinvest.lt.

Partneriai ir narystės